PRACOWNIK PRODUKCJI (PRACA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN)

Dodane przez Business Care Poland (Firma), Piątek, 22 Wrzesień, 2017  15:06
  • Telefon: 85 6623740
  • Lokalizacja: Sokółka
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Business Care Poland Sp. z o.o.

Business Care Poland Sp. z o. o. – Agencja Pracy Tymczasowej (KRAZ 11044) – dla swojego Klienta, firmy Inwido Production S.A. (Sokółka Okna i Drzwi S.A.) poszukuje kilkudziesięciu osób do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI
(PRACA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN)

Obowiązki (w zależności od działu i stanowiska):
• Obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych (m.in. obrabiarka, obrabiarka CNC, szlifierka, frezarka, wkrętarka, wiertarka)
• Szlifowanie
• Wyszukiwanie i poprawianie braków
• Silikonowanie i fugowanie
• Obróbka drewna lub metalu (aluminium)
• Malowanie
• Montaż poszczególnych elementów okiennych

Wymagania (w zależności od działu i stanowiska):
• Doświadczenie w obróbce drewna lub metalu (tylko na niektórych stanowiskach)
• Doświadczenie w malowaniu pistoletem pneumatycznym (tylko na niektórych stanowiskach)
• Szczegółowość, precyzja i spostrzegawczość
• Gotowość do pracy na trzy zmiany oraz w soboty
• Stabilność i odpowiedzialność

Oferujemy:
• Pracę w oparciu o umowę o pracę
• Pracę 5 dni w tygodniu na trzy zmiany
• Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie
• Szkolenia przygotowujące do pracy
• Opiekę i wsparcie Koordynatora

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV ZA POMOCĄ FORMULARZA

LUB

APLIKOWAĆ POPRZEZ STRONĘ:

Kontakt telefoniczny: 85 6623740

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)"
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 919